Pozor! Pouze s prémiovou verzí můžete naplno využít potenciálu multimediální publikace Logopedárium od A do Ž. Kromě aktuálního vydání v elektronické podobě získáte také řadu užitečných nástrojů a bonusů.

Bonus!

Pro prémiové předplatitele jsme tentokrát připravili bonus v podobě zábavných záznamového archu k individuálnímu rozvoji a učení dítěte. Pevně věříme, že zjednoduší Vaši praxi.

Publikace

Doporučujeme

Doporučujeme - obrázek

Integrace a inkluze ve školní praxi

Víte, jaká jsou aktuální doporučení pro zařazování dětí se speciálními vzdělávacími potřebami? Dokážete s nimi efektivně pracovat? Víte, jak řešit případné konflikty ve třídě? Chcete, aby děti vytvořily pevný kolektiv? O problematice inkluzivního vzdělávání se den ode dne více mluví. My však přicházíme s pravidelnými informacemi z oblasti legislativy a prověřenými doporučeními odborníků. Zpříjemněte si jaro poutavým a užitečným čtením! Máme pro Vás užitečný zpravodaj Integrace a inkluze ve školní praxi.

Zjistit více

Praktické materiály

Doplňkové materiály, cvičení a nahrávky včetně užitečných formulářů máte kdykoli k dispozici – stačí následovat tento odkaz:

ikona Praktické materiály