Pozor! Pouze s prémiovou verzí můžete naplno využít potenciálu multimediální publikace Pohotový společník personalisty. Kromě aktuálního vydání v elektronické podobě získáte také řadu užitečných nástrojů a bonusů.

Bonus!

Pouze Vy jako prémioví předplatitelé máte bonusové materiály zdarma. Tentokrát Vám přinášíme praktická doporučení pro zaměstnavatele v době koronaviru. Získáte zde důležité informace nejen o preventivních opatřeních pohledem pracovního práva, ale o doporučení pro zmírnění dopadů koronavirové krize.

Publikace

Doporučujeme

Doporučujeme - obrázek

Živé vysílání: Home office v otázkách a odpovědích

Kontroverzní home office je kvůli koronaviru stále na denním pořádku. Zaměstnavatelům ale může pěkně zavařit. Jak home office ošetřit v pracovní smlouvě? Je to pracovní úraz, když se zaměstnanec doma opaří kávou? Jak je to s místem výkonu práce a evidencí pracovní doby? Jaká platí pravidla, když zaměstnanec na HO jde k lékaři? Otázek je hodně, ale v zákoně to je jeden velký galimatyáš. Zúčastněte se školení, kde zodpovíme nejproblematičtější otázky z praxe a navíc se budete moct na cokoliv zeptat.

Zjistit více

Praktické materiály

Všechny vzory, formuláře, vnitřní předpisy, kalkulačky, legislativu a judikáty včetně odborného komentáře máte kdykoli k dispozici. Ukázku vzorů naleznete pod tímto odkazem:

ikona Praktické materiály