Náš tým

Jsme jeden velký tým, jehož třicet členů pracuje ve vzájemné synergii a se společným nadšením a sdílenou vizí. Vzdělávací kurzy, publikace, časopisy či školení na míru pro vás připravujeme tak, aby maximálně odpovídaly vašim potřebám a vždy vám poskytly rady okamžitě využitelné v praxi.David Stejskal

key account manager

Chcete své portfolio prezentovat v seriózních časopisech a před publikem čítajícím stovky zástupců vaší cílové skupiny? Poskytujeme exkluzivní možnost získat nové obchodní kontrakty díky inzerci v našich tištěných titulech a formou sponzorství našich vzdělávacích a společenských akcí. Ať už chcete své produkty a služby nabídnout vrcholovým manažerům, personalistům anebo ředitelkám mateřských škol, připravím vám prodejní strategii na míru, díky níž se před potenciálními zákazníky ukážete v nejlepším světle. Mým posláním je rozvíjet s klíčovými klienty dlouhodobá partnerství založená na vzájemné důvěře, z níž profitují obě strany. Sestavme společně plán nových obchodních příležitostí i pro vaši společnost!

Anna Zavadilová

jednatelka

Věříme v to, co děláme. A děláme to, v co věříme. Tímto mottem se naše společnost řídí již 18. rokem. Za tuto dobu na českém trhu jsme se významně rozrostli; také naše portfolio se stále rozšiřuje, tak abychom vycházeli vstříc vašim novým potřebám a reflektovali turbulentní vývoj 21. století i nové vize průmyslu 4.0. Co ovšem zůstává, jsou naše poslání a hodnoty, které zastáváme jak v rámci firmy, tak ve vztahu k našim zákazníkům a obchodním partnerům: orientace na klienty, férovost, respekt a zodpovědnost, vzájemná důvěra a otevřenost, profesionální přístup a inovativnost. Dávám důraz na investice do budoucnosti a do našich lidí, protože jen oni nás posunou dál. Týmové nadšení pro kvalitu každé jednotlivé publikace, výtisku časopisu či semináře, to je tím, čeho si nesmírně vážím a v čem spatřuji smysl své práce.

Lucie Antošová

zákaznický servis

Potřebujete poradit s výběrem nejvhodnější příručky, časopisu či školení pro vás, vaše kolegy či váš tým? Doporučíme vám nejvhodnější variantu či dokonce necháme připravit nabídku na míru vaší organizaci. Nevíte si rady s vyplněním objednávky? Poradíme vám a pomůžeme doplnit s vámi. Zabloudili jste na cestě na seminář či konferenci? Budeme vás ochotně navigovat do školicích prostor. Přejete si provést změnu na dokladu, faktuře, nebo máte potíže s platbou? Zařídíme vše potřebné s finančním oddělením. Ať už se jedná o zdánlivou drobnost, anebo jakýkoli problém, který řešíte, můj tým zákaznického servisu je tu pro vás. Neváhejte se na nás obrátit – rádi pomůžeme!

Eliška Michálková

vedoucí oddělení vzdělávání a produktů

Včasné informace a ověřená fakta jsou klíčem k úspěchu. Proto vám díky našim produktům přinášíme právě takové informace, které pomohou vám a vaší organizaci k dosažení stanovených cílů. V našem oddělení pro vás denně sledujeme legislativní změny a aktuální problémy ve všech oblastech ekonomického a společenského dění; na jejich základě pak připravujeme praktické multimediální publikace a časopisy a po celé ČR pořádáme školení ­– semináře, webináře, konference, in-house vzdělávání i certifikované dlouhodobé kurzy. Náš cíl je jasný: zefektivnit vaši každodenní agendu, s předstihem vás varovat před riziky a poskytnout vám spolehlivá doporučení. Usnadněte si život – starosti nechte na nás a týmu našich zkušených autorů a lektorů.