Mgr. Tereza Kyselová
Tereza Kyselová absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a je zapsána v seznamu koncipientů vedeném Českou advokátní komorou.
V advokátní kanceláři Weinhold Legal pracuje od roku 2012. Ve své koncipientské praxi se zaměřuje především na právo duševního vlastnictví, právo obchodních společností a právo veřejných zakázek.
Produkty související s autorem
-
Seminář Quality Hotel Brno Exhibition Centre****22. 10. 2014
Seminář: Ochrana práv průmyslového vlastnictví – praktické aspekty obrany v boji s konkurencí
-
Seminář29. 10. 2014
Seminář: Ochrana práv průmyslového vlastnictví – praktické aspekty obrany v boji s konkurencí
-
E-Learning6. 3. 2015
e-Seminář: Veřejné zakázky malého rozsahu v roce 2015
-
E-Learning10. 7. 2015
e-Seminář: Veřejné zakázky malého rozsahu v roce 2015
-
E-Learning27. 11. 2015
e-Seminář: Veřejné zakázky malého rozsahu v roce 2016
Další autoři
Ing. Slavomír Černý
má za sebou budování mezinárodní komunity na kampusu ČVUT. Sedm let pracoval v oblasti logistiky ve ŠKODA AUTO. Nyní se věnuje projektu Dovychovat.cz, v rámci kterého vytváří úspěšné webináře s využitím prezentačního nástroje Prezi, které vidělo už více jak 30 000 lidí.
Ing. Michal Krátký
Michal Krátký má dlouholetou praxi v oblasti vozových parků. Dvanáct let působil ve funkci fleet managera u značek Toyota, Fiat / Alfa Romeo a Nissan.Nyní se soustředí na oblast obchodu a marketingu ve společnosti AZ Mobility s.r.o., která se již šestým rokem zabývá kompletní problematikou vozových parků.
Ing. Pavel Boucník, Ph.D.
Pavel Boucník zastává pozici PDM Key User ve společnosti Siemens Industrial Turbomachinery.Vystudoval Vysoké učení technické v Brně. Zde také v roce 2003 získal doktorát.
Mimo svoji hlavní pracovní náplň publikuje a věnuje se poradenské a konzultační činnosti v oblasti médií a Public Relations.
Mgr. Ing. Radka Malinová
Radka Malinová je právnička, jež se specializuje na oblast daní, poplatků a cel.Pracuje v Kanceláři veřejného ochránce práv.
Ing. Václav Neumajer
Václav Neumajer má dlouholeté zkušenosti s hodnocením návrhů a průběhu řešení projektů výzkumu a vývoje především u MPO, MŠMT a TA ČR, z hlediska jejich ekonomických charakteristik a platné legislativy.Byl a je členem mnoha Rad programů podpory výzkumu a vývoje u různých poskytovatelů poskytujících podporu. V oblasti daňového zvýhodnění se pohybuje od začátku jeho uplatňování. Zná dobře problémy vyskytující se při řešení projektů výzkumu a vývoje jak z vlastní zkušenosti (dlouhodobě byl zaměstnán ve výzkumu), tak z posledních 25 let, kdy byl výkonným předsedou Asociace výzkumných organizací.