Bc. Miluše Stehlíková
Autorka působí jako v Prev-Centru, z. ú., Programy primární prevence, jako vedoucí programu a adiktolog.
Produkty související s autorem
-
Konference Brno - ****hotel Orea Voroněž22. 11. 2017Konference v Brně: Rizika v chování dětí a mládeže
-
Konference Hotel Artemis****15. 11. 2017Konference v Praze: Rizika v chování dětí a mládeže
-
Seminář Nakladatelství FORUM (1. patro), Praha 88. 6. 2017Seminář: Třídnické hodiny a techniky práce se skupinou
Další autoři
Antonín Šefčík
V posledních patnácti letech projektově řídí projekty zavádění ISMS a implementaci bezpečnosti v informačních a komunikačních systémech. Je držitelem certifikátů Lead auditor ISMS dle ISO/IEC 27001, Lead auditor SMS dle ISO/IEC 20000 a je držitelem certifikátu PRINCE2 pro oblast projektového řízení.
Mgr. Martin Matušek
Mgr. Martin Matušek je psycholog a krizový intervent, který se dlouhodobě věnuje rozvoji psychologického bezpečí na pracovišti a týmové spolupráci. Jeho práce stojí na přesvědčení, že pracovnímu výkonu a inovacím se daří tam, kde se lidé cítí v bezpečí, mohou být sami sebou, otevřeně mluvit a dělat chyby bez obav z postihu.
Spolupracuje s vedením organizací i celými týmy na nastavování kultury důvěry, respektu a otevřené komunikace. Pomáhá vytvářet prostředí, ve kterém se zaměstnanci cítí slyšeni, respektováni a motivováni přinášet nové myšlenky, které posouvají tým i organizaci dál. Jeho cílem je podporovat zdravé pracovní vztahy, přirozené vedení a prostředí, kde se spojuje lidskost, profesionalita a smysl společné práce.
Mgr. Veronika Majkútová
Veronika Majkútová je speciální pedagožka a zástupkyně ředitele ve speciální škole (Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark). Pracuje pro organizaci Spolu, z.s., která hájí zájmy dětí se speciálními vzdělávacími potřebami, například dětí zdravotně, sociálně či kulturně znevýhodněných, dětí s jazykovou bariérou nebo dětí nadaných.Je lektorkou DVPP, realizuje školení pro pedagogické pracovníky a management ZŠ a SŠ, především pro NPI ČR. V současnosti studuje ABA – aplikovanou behaviorální analýzu, kterou bude využívat ke vzdělávání žáků se SVP na své škole.
Mgr. Ondřej Pečený
Specializuje se na psychologické poradenství, koučink, facilitaci, mediaci a lektorskou činnost v oblasti měkkých dovedností.Vystudoval psychologii na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, absolvoval psychoterapeutický výcvik akreditovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR, neustále se odborně vzdělává.
V současnosti kromě psychologického poradenství, koučování a lektorské činnosti participuje na projektu Slunce občanského sdružení Tilia o.s., které připravuje programy pro děti z dětských domovů.
www.ondrej-peceny.cz
Ing. Pavel Sehnal
Majitel společnosti Anylopex plus s.r.o. a projektový manažer divizí AG Grant, AG Energy a AG Projekt.Věnuje se přípravě žádostí o dotace z programu OPŽP, OPPIK, SZIF i z programu IROP. Zároveň také administruje výběrová řízení.
Ing. Bc. Michal Zelenák, MBA
Michal Zelenák má dlouholeté zkušenosti s nakládáním s odpady. Je pověřenou osobou k hodnocení nebezpečných vlastností odpadů a je manažerem a auditorem systémů Environmentálního managementu dle ISO 14001. Přednáší a publikuje v odborných časopisech o bezpečnosti práce a strojních zařízeních.