Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA
Ivana Lehkoživová působí jako samostatná advokátka. Studovala právo a ekonomiku v ČR i zahraničí.
Produkty související s autorem
-
Živé vysílání Online – živý přenos10. 11. 2022Živé vysílání: Švarcsystém prakticky: Jak obstát při kontrole
-
Živé vysílání Online – živý přenos13. 9. 2022Živé vysílání: Nejkritičtější přešlapy personalistů při náboru
-
Konference Praha – Hotel Olympik / online11. 5. 2022Konference: Legislativní miny nastražené na personalisty v roce 2022
-
Živé vysílání Online – živý přenos9. 11. 2021Živé vysílání: Nejkritičtější přešlapy personalistů při náboru
-
Živé vysílání Online – živý přenos4. 8. 2021Živé vysílání: Nejkritičtější přešlapy personalistů při náboru
-
Konference Praha, Hotel Olympik4. 11. 2021Konference: 10 největších legislativních strašáků pro personalisty v roce 2022
Další autoři
Jan Novák
Jan Novák pracuje od roku 1994 v oblasti marketingu a médií.Je spolumajitelem reklamní agentury, kde působí jako konzultant a šéf klientského servisu. Jeho zaměřením je tvorba komunikačních strategií, budování značek a práce s daty a průzkumy trhu. Má zkušenosti s prácí v mezinárodních týmech i s lokálními firmami a značkami. Je lektorem v oboru marketingu, marketingových analýz a CRM a taktéž prezentačních zručností a vyjednávaní v anglickém jazyce.
Mgr. Ludmila Šprachtová
Ludmila Šprachtová je ředitelkou Fakultní mateřské školy Sokolovská v Praze 8 a místopředsedkyní Asociace předškolní výchovy.Působí rovněž jako lektorka kurzů zaměřených na kurikulum podpory zdraví v MŠ, právní subjektivitu MŠ či tvorbu školního vzdělávacího programu. Publikuje v nakladatelství Verlag Dashofer a v odborném tisku.
Mgr. Jiří Helán
Ve své praxi se věnuje ochraně osobních údajů, marketingovému právu, právu duševního vlastnictví, ochraně spotřebitele a obchodování na internetuJiří Helán je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity a partnerem advokátní kanceláře KROUPAHELÁN. O ochraně osobních údajů aktivně přednáší, připravuje se na práci pověřence pro ochranu osobních údajů a podílel se na realizaci několika projektů v oblasti ochrany osobních údajů.
JUDr. Lukáš Jansa
Autor knihy Softwarové právo.Advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři s.r.o.