MUDr. Zdeňka Jágrová

Zdeňka Jágrová je ředitelka protiepidemiologického odboru pověřená zastupováním ředitele Hygienické stanice hlavního města Prahy.

Další autoři

Ing. Ladislav Čížek

Ing. Ladislav Čížek je manažerem a auditorem ve společnosti Rödl & Partner, která se mezi lety 2012-2024 opakovaně stala právnickou firmou roku. Jako auditor zapsaný v Komoře auditorů ČR má více než 10 let praxi. Nově dokončil také kvalifikaci soudního znalce pro obor účetnictví. Zaměřuje se na témata IFRS, ESG a legislativní změny v účetnictví i daňové problematice.

por. Mgr. Michaela Zamrazilová

Michaela Zamrazilová působí na pracovišti prevence u Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy s primárním zaměřením na kontrolní činnost.

Stanislav Hladík

Od roku 2007 působí v bezpečnostní agentuře Special Service International (SSI) – v současné odbě na pozici produktového specialisty bezpečnostních služeb.Má na starosti organizaci a řízení chodu zakázek v celé šíři spektra společnosti, a to s působností nejen v rámci ČR. Věnuje se plánování, přípravě provozu, řízení převzetí a chodu nových zakázek, tvorbě metodických postupů a směrnic pro činnost pracovníků ostrahy, tvorbě plánů pro řešení bezpečnostních krizových situací včetně evakuace apod. Je zodpovědný za chod zakázek v regionu Morava (Brno – Olomouc – Ostrava – Břeclav) v celé šíři působnosti SSI (fyzická ostraha, technické prostředky, detektivní služby, poradenství, eventy…). Podílel se na přípravě a organizaci velkých eventových zakázek (koncert Hlas Česko-Slovenska v FNK Ostrava, dílčí akce pořádaná partnerem MFF Karlovy Vary, koncert a autogramiáda Superstar 2013 v OC Olympia Teplice).

PhDr. Václav Mertin

Jeden z nejvýznamnějších českých dětských psychologů s bohatou poradenskou praxí zaměřenou na výchovné a vzdělávací problémy dětí a dospívajících.Zabývá se například obtížemi v komunikaci rodiny a školy, specifickými poruchami učení a chování, ADHD, psychickými problémy dětí v komplikovaných rodinných situacích, jakými jsou v současné době především rozvody rodičů. Pracuje na katedře psychologie Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a pravidelně publikuje v pedagogických periodikách.

Ing. Mgr. Jiří Pecina, MBA, MHA

Jiří Pecina je zakladatel společnosti MEDDI hub a.s., která vyvíjí řešení pro telemedicínu. Současně je 1. místopředsedou Aliance pro telemedicínu, digitalizaci zdravotnictví a sociálních služeb. Často přednáší na konferencích zaměřených na digitalizaci zdravotnictví, telemedicínu a inovativní technologická řešení. Na Univerzitě Karlově je pak jedním z přednášejících na workshopech pro studenty 1. Lékařské fakulty.

Mgr. Petr Bata

Státní úřad inspekce práce