Mgr. Martina Marková

Martina Marková řadu let působila jako novinářka, učitelka a právnička na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy. V současné době pracuje na legislativním odboru Ministerstva vnitra. Přednáší ředitelům a učitelům škol a školských zařízení pracovněprávní problematiku v oblasti školství.

Další autoři

Ing. Tomáš Posker

Tomáš Posker je výkonným ředitelem společnosti Poski.com s.r.o.Již v osmnácti letech začal s podnikáním na internetu, nyní řídí firmu, která se zabývá webdesignem, e-Marketingem a on-line prodejními systémy. Přednáší e-Marketing na Ekonomické fakultě VŠB Technické univerzity v Ostravě.

doc. Ing. Kamila Cábová, Ph.D.

Kamila Cábová se zaměřuje na požární zatížení, návrh požárních scénářů, modelování požáru a navrhování konstrukcí při požáru. Vede odborné školení pro ČKAIT a působí na vysoké škole ČVUT.

JUDr. Barbora Steinlauf, MA, Ph.D.

Mgr. Michal Vrajík

Michal Vrajík se jako advokát zaměřuje převážně na pracovní právo. Před založením vlastní advokátní kanceláře v roce 2016 pracoval v předních českých advokátních kancelářích Dvořák Hager & Partners (2009 – 2014) a Randl Partners (2014 – 2016). Od roku 2023 je doporučeným advokátem pro oblast pracovního práva mezinárodní publikací Chambers Partners. Zároveň působí hned v několika profesních sdruženích jako CzELA, AKV či Česká advokátní komora. Kromě poskytování právních služeb se věnuje také přednáškové a publikační činnosti.

JUDr. Karel A. Kodeda

Karel A. Kodeda působí od roku 1984 v sektoru IT a energetiky.Jako podnikový právník se podílel na tvorbě a implementaci vnitřních předpisů a procesů v obchodních společnostech. Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a výukové programy na University College London, World Bank-USAID-USEA a projekt EUROPEUM. V současnosti spolupracuje s Central European Advisory Group jako externí konzultant.

Mgr. Jana Černá Tomanová, Ph.D.

Jana Černá Tomanová je psycholožka a psychoterapeutka se specializací na páry, rodiny a léčbu poruch příjmu potravy. Společně s dalšími kolegy v roce 2004 zavedli do Čech model účinné terapie poruch příjmu potravy – Vícerodinnou terapii. Má psychologickou poradnu v Liberci.

Staňte se expertem ve svém oboru

Přihlaste se k odběru novinek a my se postaráme o to, abyste měli ty nejčerstvější informace přímo ve své schránce.

Přihlásit se k odběru